Dołącz do klubu Przełom w odchudzaniu
FB
Masz pytania?

Opinie

Kobieta, 25 lat
 
"Moje efekty 2 tyg po zabiegu, nikt mi nie powie ze nie ma efektów, aż nie mogę sie doczekać co będzie po 6 tyg... Zmienilam oponke z zimowej na letnia:) dziękuje Przełomie jeszcze raz!"
 
 
 
Młoda mama, 27 lat
 
"Jestem młodą mamą, więc powrót do figury z przed ciąży spędzał mi sen z powiek. Na "spotkanie" z maszyną LipoCryo namówiła mnie przyjaciółka i ku mojemu zaskoczeniu okazało się ono niezwykle owocne. Pierwsze efekty było już widać po około 3 tygodniach i ku mojemu zaskoczeniu straciłam ponad 9 cm obwodu niechcianego brzuszka, a skóra zrobiła się zdecydowanie bardziej napięta. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, ale na pewno nie można powiedzieć, że jest bolesny. Zdecydowanie polecam, bo dla tak szybkich efektów naprawdę warto."
 
Elżbieta Lange, psychodietetyk 35 lat
 
"Jako coach zdrowia i psychodietetyk bardzo sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju szybkich form odchudzania, dlatego postanowiłam sprawdzić na sobie i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi szybkie efekty. Polecam zwłaszcza osobom, którym trudno się zmotywować do pracy nad sobą. Dzięki widocznym efektom nabieramy chęci do dalszego działania, żeby utrzymać rezultat zabiegu. To fajny początek do rozpoczęcia zdrowego stylu życia."
 
Kobieta, 27 lat
 
"Uwaga! To DZIAŁA i … uzależnia!:) Po pierwszym zabiegu, który okazał się doskonałą okazją do relaksu przy ulubionej książce, ubyło mi 6 cm w obwodzie talii i 5 cm w brzuchu! Dodatkowo, zauważyłam pozytywny wpływ zabiegu na e...lastyczność skóry. Oczywiście wszystko w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną, o których nie można zapominać. Zachęcona wspaniałym wynikiem, równo 6 tygodni po pierwszym zabiegu, udałam się na następny i już nie mogę doczekać się rezultatów!:) Gabinet Przełomu w Odchudzaniu to mega pozytywne miejsce z miłą i profesjonalną obsługą, które na długo zagości na liście moich ulubionych… no przynajmniej do uśmiercenia całej zbędnej tkanki tłuszczowej!;) Wszystkim szczerze polecam"

 

Kobieta, 25 lat

"Niezdecydowane mam dla Was szokujące info;) minus 5 cm talia, minus 3 cm na każde udo:) W dodatku trochę ostatnio pofolgowałam i przybyło mi  2 kg, a jestem nadal na minusie! Polecam z czystym sumieniem WSZYSTKIM:):)"

 

Mężczyzna, 35 lat

"Nigdy nie myślałem o takich sposobach pozbywania się tłuszczu czyli tzw. oponki na brzuchu. Do 30-tki wystarczała siłownia i trochę ograniczenia jedzenia. Teraz jednak jest coraz ciężej, nie udało mi się tymi metodami osiągnąć celu. Brak czasu, motywacji oraz widocznych efektów spowodował że zacząłem szukać metod które pomogą wspomóc ten proces. Moja żona spróbowała jako pierwsza więc miałem realny efekt jednak mój sceptycyzm był nadal duży więc poszedłem na tylko jeden zabieg Lipo Cryo by nie wydawać za dużo kasy ( chociaż jeden zabieg to większy wydatek niż gdybym wziął więcej czyli w pakiecie). Po dwóch tygodniach straciłem w obwodzie brzucha 5 cm a po 3 tygodniach spadła mi waga około 1,5 kg. Czekam jeszcze ponieważ podobno proces usuwania tłuszczu trwa do 6 tygodni może jeszcze coś spadanie ?. Teraz biorę pakiet bo będzie taniej i większy efekt. Polecam nawet dla ludzi czynnie uprawiających sporty to tylko zwiększy efekt."

 

Kobieta,  42 lata

"Zależało mi na wyszczupleniu brzucha. Do posmarowanej żelem skóry przyłożono głowicę, która jak odkurzacz stopniowo zasysała i chłodziła fałd tłuszczu. Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie można się nawet zrelaksować. Jedynie na początku czułam lekkie szczypanie, ale to uczucie szybko minęło, ponieważ zimno działa znieczulająco. Po zakończeniu zabiegu skóra była lekko zaczerwieniona i zimna, ale po godzinie wyglądała już normalnie. Wiem, że na pełne efekty trzeba czekać 6 tygodni, ale już po trzech widzę, że brzuch jest bardziej płaski."

 

Kobieta, 55 lat

"Mam 55 lat. Prowadzę aktywny styl życia. Od 3 lat systematycznie chodzę na fitness, jeżdżę na rowierze do pracy, zaczęłam nawet pływać 5 razy w tygodniu. Dzięki temu czułam się świetnie, ale brzuch wciąż pozostawał bez zmian. Oczywiście ćwiczenia wzmocniły mięśnie, ale nie widać ich było pod warstwą tkanki tłuszczowej.

Poradzono mi zabiegi maszyną LipoCryo. Pomyślałam, że to rozwiązanie, na które czekałam latami. Miesiąc temu poszłam na zabieg. Przez pierwsze 2 tygodnie nic nie drgnęło, w 3 tygodniu zaczęłam odczuwać różnicę po ubraniach. Zrobiłam przerwę w ćwiczeniach, jem normalne posiłki. Wszystko po to, aby przekonać się o wymiernych efektach. Dziś po raz pierwszy się zmierzyłam i... obwód brzucha zmniejszył się aż o 8 cm!!!

Marzyłam o tym od lat. Uniknęłam niebezpiecznych zabiegów chirurgicznych, a myślała, że będę na nie skazana. To prawdziwy PRZEŁOM W ODCHUDZANIU - dokłanie jak w haśle reklamowym! Zdecydowanie polecam!"


Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami!

Odchudzanie